Pomimo wakacji lipiec w emceku będzie pełen aktywności. Spotykać się będą stałe grupy takie jak Manufaktura czy miłośnicy gier planszowych, ale w programie pojawią się też nowości, jak "Soboty ze sztuką" czy koncert muzyki włoskiej na tarasie.

Przede wszystkim, od 3 lipca, w każdą sobotę o godz. 16.00 spotykamy się na warsztatach dla maluchów ph. "Soboty ze sztuką"
Na warsztaty do Studia Inicjatyw zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami.
Obowiązują zapisy:
e-mal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 507 846 261
Zadanie finansowane ze środków Słupskiego Ośrodka Kultury w ramach programu Studio Inicjatyw. Wstęp bezpłatny.

W pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy miłośników gier planszowych do wspólnej zabawy. Zaczynamy w Studiu Inicjatyw (dolna kondygnacja emceku) 5 lipca, na godz. 18.00 Można przynieść swoje ulubione planszówki lub skorzystać z gier, które są na stanie w emceku (na zdjęciu powyżej). Na miejscu będą instruktorzy SOK którzy pomogą rozpocząć rozgrywkę, objaśnią szczegóły, czy włączą się w grę jako współzawodnik. Wstęp bezpłatny

Jak zwykle w każdą środę na godz. 17.00 zapraszamy miłośników szydełka, drutów, frywolitki i innych rękodzielniczych dziedzin sztuki na spotkania grupy Manufaktura. Wstęp bezpłatny

Pracownia Muzyczna, jak w każde wakacje, zaprasza swoich stałych uczestników na zajęcia uzupełniające. Indywidualne terminy do ustalenia z instruktorem pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Od 19 lipca będziemy również gościć uczestników projektu "Arstywakacje" ze Szkoły Kultury - będą tu uczestniczyć w warsztatach teatralno-muzycznych oraz nagrywać słuchowisko. Projekt dofinansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

Uwaga - koncert muzyki włoskiej ph. "Bari, Bari na tarasie" pierwotnie zaplanowany na 30 lipca został przeniesiony na 22 sierpnia 2021 (sobota), na godz. 19.00. Wstęp bezpłatny w związku z realizacją projektu w ramach Studia Inicjatyw (dofinansowanego ze środków Słupskiego Ośrodka Kultury).