W dniach 27-28.11.2021 r., w Emceku będziecie mogli poznać dubbing, oraz nagrać swoje demo!Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych!12 godzin pracy, które wypełnione będą przydatną wiedzą, cennymi informacjami i możliwością nabycia umiejętności!Jeżeli od zawsze marzyłeś o dubbingu, koniecznie weź udział w naszych warsztatach!Nie musisz być aktorem, żeby spróbować swoich sił!Zapraszamy amatorów oraz profesjonalistów.

Już 16 października startuje pierwsza edycja Festiwalu Less Stress, składającego się z cyklu wykładów i warsztatów o tematyce związanej z zarządzaniem stresem. Stres dotyczy każdego człowieka. Nie mamy wpływu na wiele dotykających nas sytuacji, jak i na otaczających nas ludzi. Dlatego możemy z góry założyć, że niemożliwym jest, aby stres zniknął zupełnie.

Jesienny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się w dniach 25-26 września 2021 r., pod Honorowym Patronatem Prezydentki Miasta Słupska.

We wrześniu, jak co roku, prowadzimy nabór do naszych stałych zajęć – zachęcamy do zapisów na zajęcia plastyczne, muzyczne, szachowe, taneczne, czy rękodzielnicze. 

W tym roku szkolnym zaczynamy nowością - „Spotkania ze Sztuką” to kontynuacja naszych lipcowych spotkań w ramach Studia Inicjatyw, które cieszyły się dużą popularnością. Zapraszamy do grupy najmłodszej (dzieci w wieku 3-7 lat wraz z opiekunami) oraz do grupy dzieci (8-14 lat).

Po wakacjach wracamy do pracy z energią i nowymi pomysłami, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego obiektu.

Po lipcowej przerwie zapraszamy na sierpniowe warsztaty "Koralików bez liku".

Wprawdzie sierpień to czas urlopów, ale mimo to działamy i zapraszamy do naszego obiektu. Jedyny czas, kiedy będziemy zupełnie niedostępni, to 9-17 sierpnia, kiedy to w budynku przeprowadzać będziemy konieczne naprawy i konserwacje. W tym okresie Emcek będzie zamknięty.

Zapraszamy 22 sierpnia 2021 r. godz. 19.00 na taras Emceku"Bari, Bari na tarasie” to kolejna inicjatywa oddolna realizowana w ramach konkursu Studia Inicjatyw. Będzie to koncert muzyki włoskiej. Znane włoskie przeboje wykona Alberto Amati, który odkrył zamiłowanie do śpiewu, uczęszczając do konserwatorium im. Giuseppe Verdiego w Ravennie.

Dzięki wsparciu oraz współfinansowaniu projektu ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień, możemy po raz kolejny zaprosić wychowanków placówek MOPR oraz Ośrodka Kuratorskiego na Wakacyjne Warsztaty Artystyczne ph. ARTSY-WAKACJE. Serdecznie dziękujemy.

Każdy, niezależnie od wieku, może być artystą. Ta myśl przyświeca cyklowi lipcowych warsztatów kierowanych do dzieci w przedziale wiekowym 3-5 lat (choć mile widziane są także młodsze), oczywiście z opiekunem. Spotkania podporządkowane zostaną trzem zagadnieniom: Zróbmy sobie arcydziełko! Być jak… Był taki obraz …