W trakcie organizowanego przez Słupski Ośrodek Kultury spotkania pn. "Gdzie jest Twoje trzecie miejsce?" Karolina Staskiewicz udała się z kamerą na spotkanie z modelarzami z Aero Model Klubu Słupsk i RC Słupsk.

Manufaktura oraz warsztaty KORALIKÓW BEZ LIKU zapraszają na warsztaty rodzinne pod hasłem "Pracownia świętego Mikołaja".

Zbliża się majówka, a wraz z nią SALWA, czyli największy w naszym mieście festiwal uliczny z muzyką i sztuką na żywo.

W środę, 11 października 2017, inaugurowaliśmy spotkania MANUFAKTURY.

Grupa warsztatowa MANUFAKTURA zaprasza w środę, 6 grudnia, o godzinie 17.00 do sali TANGO Młodzieżowego Centrum Kultury na wyjątkowe spotkanie rękodzielnicze.

Warsztaty rękodzieła MANUFAKTURA zapraszają na wyjątkowy wieczór z Muminkami.

MANUFAKTURA wzięła udział w wielkanocnym kiermaszu organizowanym przez Słupski Ośrodek Kultury pod nazwą "Kukuryku!".

To jasne, że nie mogłoby zabraknąć MANUFAKTURY na Salwie. Nasze hasło to: szydełkiem i czółenkiem, chociaż drutami też nie gardzimy.

W ostatnich tygodniach mamy MANUFAKTURĘ wędrowną:) Byliśmy z naszą walizeczką nocną porą w ratuszu i w samo południe na Pchlim Targu.

W piątek, 29 czerwca, w Teatrze RONDO odbył się koncert charytatywny, w trakcie którego zbieraliśmy fundusze na opiekę pielęgniarską i rehabilitację dla naszej koleżanki.

Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych na tarasie emceku będziemy obchodzić po raz drugi... To już tradycja:)