W środę, 14 sierpnia o godz. 20.00, zapraszamy do kina Rejs na przedpremierowy pokaz filmu "Na zawsze razem". Francuski dramat, doceniony na festiwalach w Wenecji i Tokio, mierzy się z tematem terroryzmu portretując w kameralnej historii tych, którzy próbują odbudować swoje życie po stracie bliskich.

Koniec lipca zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że przed nami sierpień i sporo nowych tytułów filmowych!

Zapraszamy do zapoznania się z lipcowymi propozycjami kina REJS.   W okresie wakacyjnym szczególnie zadbaliśmy o młodszą część naszej widowni, niemal w każdym tygodniu przygotowując dla niej nowy, ciekawy tytuł: Agent kot, Jestem William, Z głową w chmurach i prawdziwie letni przebój Sekretne życie zwierzaków domowych 2.  

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji letnich przedsprzedaż biletów do kina REJS oraz rezerwację telefoniczną prowadzimy: od środy do piątku w godzinach 14.00 - 18.00. W weekendy oraz w godzinach wieczornych kasa kina czynna jest pół godziny przed każdym seansem. W poniedziałki i wtorki kino będzie nieczynne.  

W piątek, 7 czerwca, rozstrzygnęliśmy 43. edycję konkursu plastycznego KINO W OCZACH DZIECKA. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 12 czerwca o godz. 14.00 w sali prób (pierwsze piętro) OT RONDO. Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów.

Zapraszamy na czerwcowe pokazy filmowe kina REJS w gościnnych przestrzeniach OT Rondo. Mimo niewielkiej ilości seansów, a może właśnie dlatego, czerwcowy plan REJSów jest starannie przemyślany i różnorodny. Znalazło się w nim miejsce i na Bajkowy Dzień Dziecka, i na festiwal WATCH DOCS, i na retransmisję opery z Met.

Kino studyjne Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza do udziału w 43. edycji konkursu plastycznego "Kino w oczach dziecka". Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych. Prace przyjmujemy w biurze Ośrodka Teatralnego RONDO (ul. Niedziałkowskiego 5a) do 6 czerwca 2019 włącznie. Wręczenie nagród zaplanowano w środę, 12 czerwca, o godzinie 14.00 w sali prób OT RONDO.

Serdecznie zapraszamy do gościnnej przestrzeni Teatru RONDO, w której - na czas remontu Emceku - organizowane są pokazy filmowe kina REJS. Także te przedpołudniowe, edukacyjne dla szkół.

Z okazji Dnia Dziecka kino REJS serdecznie zaprasza najmłodszych i ich bliskich na wspólną wyprawę do krainy baśni. W sobotę 1 czerwca o godzinie 14.30 w Teatrze RONDO odbędzie się pokaz pięciu wybranych polskich animacji pod wspólnym tytułem „Bohaterowie dzieciństwa”.

17 kwietnia 2019, w kinie REJS Słupskiego Ośrodka Kultury odbył się finał Konkursu Wiedzy o Filmie X MUZA. Po sześciu konkurencjach i pełnej emocji dogrywce wyłonieni zostali zwycięzcy 16. edycji.

Kochani Widzowie. Dziś nasz kolega Michał ma urodziny i dziś też po raz ostatni w tym roku wyświetlamy dla was filmy przy al. 3 Maja. Przed nami pakowanie, przeprowadzka i remont. Nie znikamy jednak z filmowej mapy Słupska, będziemy dla was grać w OT Rondo, przy ul. Niedziałkowskiego. Chociaż na REJSowy rozkład jazdy w nowym miejscu musicie jeszcze chwilkę poczekać, to jednak bądźcie pewni, że podobnie jak wy, my też nie wyobrażamy sobie życia bez kina. Do zobaczenia wkrótce