Kasa kina REJS czynna jest od środy do piątku w godzinach 14.00 - 18.00, a w weekendy, święta oraz w pozostałych terminach pół godziny przed każdym seansem.

Rezerwację telefoniczną prowadzimy w godzinach otwarcia kasy pod tymczasowym numerem OT RONDO: 59 842 63 49. Nie prowadzimy rezerwacji drogą mejlową ani przez Facebooka.

Zarezerwowane bilety należy odebrać w kasie kina najpóźniej 10 minut przed rozpoczęciem seansu.

 

Cennik kina Rejs:

- bilet ulgowy junior 12 - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26

- bilet ulgowy junior 10 - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny lub Studencką Kartę Rabatową "zniŻAK"

- bilet ulgowy 12 - przysługuje emerytom, rencistom i osobom z niepełnosprawnością oraz posiadaczom Karty Bibliotecznej "Z Biblioteką do Kultury" lub Karty Dużej Rodziny

 - bilet szkolny / grupowy 10 - na seanse organizowane dla szkół i  przedszkoli oraz innych organizacji, stowarzyszeń itp. Rezerwacja seansów pod numerem: 507 846 243

Seans dodatkowy pozarepertuarowy organizujemy w terminie wybranym przez zamawiającego dla minimum 40 uczestników płacących.

 

Ponadto w naszej ofercie znajduje się:

Karnet Dyskusyjnego Klubu Filmowego - karnet miesięczny obejmuje wszystkie seanse wyznaczone jako seans DKF w danym miesiącu. Pojedyncze wejście na seans DKF to 10,00 zł.

Karta Wiernego Widza - karnet na minimum 5 wybranych seansów w kinie REJS do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.

Uwaga! Na czas remontu Emceku, ze względu na zmniejszoną ilość seansów, Karta Wiernego Widza ważna będzie przez 6 miesięcy.

 .

Na seanse kina REJS zapraszamy do Teatru RONDO

Remont budynku przy alei 3 Maja trwa. W tym czasie do odwołania kino REJS za seanse filmowe zaprasza w gościnne progi Teatru RONDO przy ulicy Niedziałkowskiego 5.

..

Uwaga, zmiana dotycząca wystawiania faktur do paragonu w przypadku podmiotów prowadzących działalność

Informujemy, iż począwszy od 1 stycznia 2020 roku, zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie będzie miał prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy, pomimo zgłoszenia takiego żądania przez kupującego w ustawowym terminie.

W praktyce należy więc przed zakończeniem sprzedaży biletów poinformować sprzedawcę o tym, że będzie potrzebna faktura do paragonu i podać NIP firmy.

 

Uwaga! Z dniem 1 lutego 2020 zmianie uległa siedziba Słupskiego Ośrodka Kultury. Z budynku przy ulicy Braci Gierymskich przenieśliśmy się do Szkoły Kultury przy ulicy Banacha.

Dane instytucji:

Słupski Ośrodek Kultury
ul. Stefana Banacha 17
76-200 Słupsk
NIP: 839-320-13-59
REGON: 369382613

Dane kontaktowe kina REJS /tymczasowe/:
kino REJS, Teatr RONDO
ul. Niedziałkowskiego 5
76-200 Słupsk

tel. 507 846 243

telefon do kasy: 59 842 63 49
www.sok.slupsk.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

REJS DO KULTURY - program lojalnościowy dla widzów kina REJS

Dla stałych widzów kina REJS przygotowaliśmy akcję promocyjną REJS DO KULTURY. Od dziś do odwołania każdy zakupiony bilet upoważnia do otrzymania rejsowej pieczątki na specjalnej karcie lojalnościowej, a dziesięć pieczątek to bilet za 1,00 zł na wybrany seans. Zapraszamy do udziału, szczegóły poniżej.

 rejs do kultury

1. "REJS do kultury" jest programem lojalnościowym, którego organizatorem jest Słupski Ośrodek Kultury.
2. Udział w programie polega na zbieraniu pieczątek przy zakupie biletu do kina na specjalnej karcie lojalnościowej "REJS do kultury"
3. Kartę "REJS do kultury" można otrzymać bezpłatnie w kasie kina REJS. 
4. W trakcie trwania programu każdy widz bezpośrednio po zakupie dowolnego biletu do kina REJS otrzymuje pieczątkę na swojej karcie "REJS do kultury". Nie jest możliwe otrzymanie pieczątki na Karcie po odejściu od kasy.
5. Jeden bilet na seans upoważnia do otrzymania jednej pieczątki na jednej karcie. Każdy widz uczestniczący w programie winien mieć własną kartę "REJS do kultury". Nie jest możliwe otrzymanie pieczątki na swojej karcie za bilety zakupione przez osoby trzecie.
6. Zgromadzenie dziesięciu pieczątek na jednej karcie "REJS do kultury" upoważnia widza do zakupu biletu promocyjnego w cenie 1,00 zł na wszystkie seanse w formacie 2D w kinie REJS, z wyjątkiem pokazów specjalnych oraz retransmisji oper, baletów i spektakli teatralnych. W momencie zakupu biletu promocyjnego wypełniona Karta "REJS do kultury" traci ważność i zostaje zatrzymana w kasie kina.
7. Akcja "REJS do kultury" trwa do odwołania. Zakończenie akcji będzie ogłoszone w kasie i na stronie internetowej kina co najmniej trzy miesiące przed ustalonym terminem.

 

Z BIBLIOTEKĄ DO KULTURY to karta biblioteczna Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku, będąca jednocześnie kartą rabatową upoważniającą do zniżek w wybranych instytucjach kulturalnych Słupska, między innymi w kinie REJS. Jest to karta imienna, ważna z innym dowodem tożsamości, a ulga przysługuje wyłącznie posiadaczowi Karty za jej okazaniem.

Wzór Karty Bibliotecznej Z BIBLIOTEKĄ DO KULTURY:

karta biblioteczna z biblioteka do kultury

 

zniŻAK - Studencka Karta Rabatowa

Studentom i doktorantom Akademii Pomorskiej w Słupsku za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej i karty rabatowej zniŻAK przysługuje bilet możliwie najtańszy, czyli ulgowy bądź superulgowy.

znizak

 

ekobilet largePolecamy EKOBILET - szybko, pewnie i ekologicznie:)

Nie trzeba już dzwonić do kina, rezerwować biletów telefonicznie, przychodzić dwa razy do kina bądź pół godziny przed seansem. Można siedząc wygodnie w fotelu spokojnie w internecie przejrzeć naszą ofertę, sprawdzić dostępność ulubionych miejsc i w ciągu pięciu minut dokonać zakupu biletu na wybrany seans. Szybko, wygodnie i bezpiecznie!

Aby zakupić bilet on-line, należy kliknąć link powyżej lub zielony baner EKOBILET na naszej stronie internetowej z repertuarem bądź na Facebooku. W trzech prostych krokach wybieramy seans (tytuł filmu, dzień i godzina) oraz ilość i rodzaj biletów, wpisujemy numer telefonu komórkowego i adres e-mail, a następnie przechodzimy do strony płatności. Dokonujemy przelewu z konta i w ciągu 5 minut otrzymujemy bilety w formie sms na komórkę. Potwierdzenie przychodzi również na pocztę internetową, ale niczego nie trzeba drukować (jesteśmy eko :). Do kina przychodzimy tylko z telefonem (najlepiej naładowanym :) i przy wejściu na salę pokazujemy QR Code, który otrzymaliśmy wraz z sms-em potwierdzającym zakup biletu.

  

 

 

W naszym kinie honorujemy kupony Multibilet.

multibilet large

 

Z przyjemnością informujemy, że partnerem kina REJS jest także firma MyBenefit.

my benefit large