28. Finał WOŚP w Słupsku już 12 stycznia 2020 roku! Tym razem gramy „dla dziecięcej medycyny zabiegowej”

 

Impreza Finałowa WOŚP odbędzie się w tym roku na Hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej 99, w dniu 12 stycznia (niedziela) w godz. 15.00 - 20.00
Szczegółowy program wkrótce na stronie.
Zobacz także:
Allegro WOŚP
 WOŚP serce
Oprócz imprezy finałowej czeka nas wiele atrakcji podczas imprez towarzyszących. W tym roku odbędą się one w klubie Antrakt oraz Domówka, będziemy kwestować podczas sobotniego przedstawienia Teatru Lalki TĘCZA. Już od 17 grudnia ruszają imprezy zamknięte w szkołach i przedszkolach w Słupsku i okolicach. Do SOK-u (na ul. Banacha 17) zapraszamy tym razem nie na koncert rockowy, ale na wyciszenie się przy ćwiczeniu jogi - Ya4Yoga dla początkujących i zaawansowanych odbędzie się na naszej sali gimnastycznej  27 grudnia 2019 o godz. 18.00. Nie zapominajmy również o imprezach sportowych - Nowy Rok rozpoczynamy meczem Oldbojów, a w dniu Finału możemy uczestniczyć w Biegu z Sercem oraz w turnieju tenisa stołowego.
Więcej informacji i szczegółów podamy w najbliższym czasie.
 WOŚP serce
Zakończyliśmy rejestrację wolontariuszy. Natomiast do końca roku czekamy na zgłoszenia instytucji oraz sklepów, które chciałyby postawić u siebie Sztabową Puszkę Stacjonarną
01 fb 28final tematW dniu 14 października 2019 r. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby Słupski Ośrodek Kultury utworzył Sztab 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - nr Sztabu 4737.
Współpracując z Fundacją, SOK uzyskał zgodę na działanie w formach przewidzianych w zgłoszeniu zbiórki publicznej, dokonanym zgodnie z Ustawą z dnia 14 marca 2014 r. o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych, na przeprowadzenie zbiórki oraz działa we własnym imieniu, jednakże na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Sztab zobowiązał się do przekazania wszystkich zebranych w trakcie zbiórki pieniędzy na konto Fundacji WOŚP, zgodnie z obowiązującym regulaminem.
Fundacja prosi o pomoc we wszystkich przedsięwzięciach podejmowanych przez członków Sztabu dla realizacji tegorocznego celu Fundacji.
 WOŚP serce
UWAGA WOLONTARIUSZE
 
Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy kwestujących.
 
Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do zgłaszania się do koordynatorów wolontariatu w swoich szkołach.
Natomiast uczniom szkół podstawowych proponujemy tym razem zgłoszenie się do udziału w Orkiestrach Szkolnych, które organizowane są przez prawie wszystkie placówki w Słupsku, a także wiele instytucji w Gminie Słupsk i Gminie Kobylnica. Jeżeli Wasza szkoła nie planuje takiej imprezy, prosimy o zgłoszenie się bezpośrednio do Sztabu.
WOŚP serce
Wszelkich informacji udzielamy mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.