Manufaktura oraz warsztaty KORALIKÓW BEZ LIKU zapraszają na warsztaty rodzinne pod hasłem "Pracownia świętego Mikołaja".

Pomponiki i śnieżynki

Z wielokolorowych nitek wyczarujemy szydełkowe śnieżynki, wełniane gwiazdki, a także włóczkowe chwosty i pompony, które będą doskonałą dekoracją świątecznego drzewka (i nie tylko). Już teraz szykujcie czas w niedzielę, 9 grudnia, w godzinach 14.00 - 17.00:) Zapraszamy małych i dużych, tych, którzy coś już potrafią, jak i tych, co dopiero by chcieli. Proste techniki, zaawansowane wzory, ciekawe pomysły - każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 KoraLowe gwiazdki i śnieżynki

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas pomyśleć o ozdobach, jakie powiesimy na choince. Zapraszamy na warsztaty, podczas których udowodnimy, że nie tylko bombki będą się na niej znakomicie prezentować. Naszą propozycją są gwiazdki wykonane z koralików różnego rodzaju, które będą pięknie wyglądać na choince, mieniąc się kształtami i kolorami. Ich zrobienie nie sprawi Państwu trudności, satysfakcja więc gwarantowana. Każdy z uczestników warsztatów może również liczyć na gwiazdkowe prezenty, ukryte w muślinowych mieszkach.

 

Warsztaty odbędą się w budynku emceku przy al. 3 Maja 22. Wstęp bezpłatny. zapewniamy niezbędne materiały i narzędzia.